niedziela, 15 czerwca 2014

Moi drodzy,

to mój pierwszy post na tym blogu, z tego też powodu na początku chciałabym Wam przedstawić moją osobę.

Jestem 23 letnią studentką filologii chorwackiej, jednak nie będzie to blog o miłości do podróży, Bałkanów ani filologicznych zapędów. Jestem osobą uzależnioną od kosmetyków, a szczególnie makijażu. Mam na tym punkcie bzika i nie robię tego dla ludzi, a sama dla siebie. Lubię dobrze wyglądać i samej sobie się podobać. 

Jest to blog opiniotwórczy, gdyż wiem, że wzrasta tendencja do wyszukiwania ocen oraz opinii testerów przed zakupem każdego produktu. Poczynając od produktów RTV, AGD, tekstylii kończąc oczywiście na popularnym temacie kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów oraz makijażu. Kocham zmiany, kocham eksperymenty. Często zmieniam kosmetyki, gdyż jak u większości z nas, po dłuższym czasie używania jednej marki zaczynamy zauważać, że nie działa ona na nas tak jak na początku. Nie jest to wina kosmetyku, oczywiście, że nie. Nasze ciało, włosy zaczynają się przystosowywać i przyzwyczajać do produktu i jego składników. Dlatego też polecam częste zmiany, odstawianie kremów, szamponów, odżywek na pewien czas i próbowanie czegoś nowego. 

Jednak nie wszystkie kosmetyki działają w ten sposób. Niektóre linie można stosować bez zmian przez kilka miesięcy. Jednak z drugiej strony, po co? Rynek kosmetyczny przyjmuje to coraz nowe produkty, nowe trendy, nowe technologie. Dlatego warto ryzykować, warto bawić się i próbować. Aby ryzyko było mniejsze wato korzystać z tego typu blogów oraz porównywać oceny i opinie przed wypróbowaniem. 

Jeszcze dzisiaj na mym blogu pojawi się pierwsza notka na temat jednej z moich ulubionych linii szamponów do pielęgnacji włosów.

Zapraszam do śledzenia bloga.

Miłej i słonecznej niedzieli wszystkim! :)

Roxey.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz